تعمیرات آسانسور 15 متری افسریه

تعمیرات آسانسور 15 متری افسریهتعمیرات آسانسور در 15 متری افسریه سرویس آسانسور در 15 متری افسریه نگهداری آسانسور 15 متری افسریه

تعمیرات آسانسور 15 متری افسریه
09125808202
۰۹۰۵۱۷۷۰۰۲۴
سرویسکار آسانسور در سطح شهر تهران،تعمیرکار آسانسور در سراسر تهران

تعمیرات آسانسور 15 متری افسریه
نگهداری آسانسور 15 متری افسریه
تعمیرکار آسانسور 15 متری افسریه
سرویسکار آسانسور 15 متری افسریه

برای نصب،راه اندازی،تعمیرات،سرویس و نگهداری آسانسور با ما تماس بگیرید .
تعمیرات آسانسور 15 متری افسریه

وظایف و مهارت­های نصاب و سرویسکار آسانسور

نصاب و سرویسکار آسانسور ارتباطی تنگاتنگ با یکدیگر دارند، اما لزوما همه­ی نصابان آسانسور کار سرویس  و همه سرویسکاران کار نصب را انجام نمی دهند.

وظایف و مهارت­ها ­ی لازم تکنسین، نصاب و یا مونتاژ کار آسانسور

 1. آگاهی و آشنایی با خطرات احتمالی در تمام  مراحل کار
 2. شناخت اصول کلی و ایمنی کار
 3. آگاهی از مقررات و استانداردهای جدید آسانسور
 4. ارتباط با مالک و یا بهره بردار ساختمان
 5. اعلام مراحل کار و راهنمایی مالک یا بهره بردار از عملیات بنایی مربوط به ساختمان
 6. توانایی نقشه خوانی
 7. شناخت کافی و لازم انواع قطعات استاندارد از دیگر قطعات موجود در بازار

نصب و مونتاژ آسانسور مراحل جداگانه ای دارد که در هر مرحله نصاب و تکنسین متخصص آن مرحله از اجرا وظیفه مونتاژ را به عهده می گیرد.

مراحل اجرا نصب آسانسور پس ا زطراحی

1.آهن کشی

2. ریل گذاری

3. نصب درب طبقات

4. دال بتونی و بالا کشیدن موتور

5.نصب کابین ومکانیکال

6.نصب تابلو فرمان و قطعات الکتریکال

7. تحویل کار به بازرس اداره استاندارد.

گارانتی و خدمات پس از فروش آسانسور

پس از تایید شدن کار توسط بازرس و اداره بازرسی قرار داد سرویس و نگهداری با کارفرما و یا مدیر ساختمان منعقد می گردد. همه ی شرکتهای های طراحی و مونتاژ موظف هستند کلیه قطعات را به مدت یکسال گارانتی کنند و اگر در قرار داد اولیه ذکر شده باشد یکسال سرویس و نگهداری رایگان نیز به عهده شرکت مونتاژ کار می باشد.

آیا بیمه آسانسور اجباری است؟

استاندارد آسانسور برای گرفتن پایان کار ، الزام هر ساختمان است که پس از نصب آسانسور توسط شرکت نصاب اخذ گردیده و به مالک یا سازنده ساختمان برای گرفتن پایان کار تحویل داده می شود. بیمه یک ساله  آسانسور نیز برای گرفتن پایان کار الزامی و اجباری است.

پس از گرفتن پایان کار، از نظر قانونی بیمه آسانسور اجبار و الزامی ندارد ولی به خاطر اتفاقات و حوادثی که ممکن است بیفتد، بهتر است که آسانسور از طرف مدیریت ساختمان بیمه شود.

چه افرادی دینفع بیمه نامه آسانسور هستند؟

مدیر، مالکان، مستاجرین و اعضای هیات مدیره ساختمان و شرکت نصب و نگهداری اسانسور به صورت بی نام جز دینفعان بیمه نامه اسانسور می باشند.

شرکت کارما لیفت با قرارداد با شرکت های بیمه­ای، به صورت غیر حضوری و درکوتاهترین زمان آسانسورهای شما را بیمه می­کند و برگه بیمه نامه را به درب منزل می رساند.

درباره ما

شرکت کارما لیفت در زمینه مشاوره ،طراحی و مونتاژ  انواع آسانسور و پله برقی با هدف مهندسی سازی کلیه مراحل مونتاژ آسانسور و شفاف سازی مراحل کار برای کارفرمایان عزیز با برگزاری نمایشگاه دائمی کابین و ملزومات در محل دفتر مرکزی این شرکت در سال 95 با همکاری جمعی از متخصصین، مهندسین با تجربه در زمینه طراحی آسانسور های خاص تاسیس گردید.

کلیه پرسنل فنی این مجموعه از تکنسین­های کار آزموده از خانه مهارت آسانسور و دانشگاه کوشا هستند، که کلیه مراحل آسانسور را به صورت حرفه­ای و تخصصی گذرانده اند و در پایان امتحانات عملی و تئوری پایان دوره ، امتیاز 80 به بالا را کسب کرده اند، همچنین این شرکت از مدیران فنی که مورد تایید وزارت صنایع و معادن و سندیکای آسانسور هستند دعوت کرده، و جمعی حرفه­ ای و دوستانه را در زمینه طراحی مهندسی مونتاژ آسانسورگرد هم آورده است.

ارتباط چندین ساله با مشتریان و معرفی کاربرهای جدید از طرف کاربرهای قبلی، با افتخار این نوید را می دهد که در راه درستی قدم برداشته ایم وگام ­های ما را در برداشتن قدم­های بعدی استوارتر می­کند.

چرا کارما؟

تامین قطعات با کیفیت و اصلی، متناسب با نیاز های آشکار و نهان کارفرمایان و منطبق براستانداردهای روز دنیا و مقررات ملی ایران،

تجربه در زمینه تولید، نصب و سرویس آسانسور، تنوع در طراحی دکوراسیون آسانسور مطابق با نظر کارفرما، داشتن کارگاه انحصاری و تخصصی ساخت کابین هر ابعاد خاصی، اخذ گواهی استاندارد سریع برای هر پروژه و گارانتی یکساله موجب گردیده که با افتخار منتخب بهترینها باشیم.

نمایشگاه دائمی کابین و قطعات آسانسور:

شرکت کارما لیفت جهت سهولت کارفرمایان محترم در انتخاب طرح و تزئینات داخلی کابین آسانسور ،اقدام به برگزاری نمایشگاه دائمی کابین و دیگر ملزومات آسانسور در محل دفتر مرکزی این شرکت نموده است. امکان بازدید هر روزه بین ساعات اداری و با هماهنگی قبلی میسر می باشد.

فروش پایان کارما نیست، آغاز یک تعهد است.

پس از تحویل گواهینامه استاندارد ، کارمالیفت با  انجام پیشتیبانی و خدمات پس از فروش یکساله به صورت بازدید و سرویس های دوره ای ماهیانه در کنار شما کارفرمای محترم خواهد بود. و به صورت گزارشهای منسجم و ماهانه مدیر ساختمان را از روند صحیح کارکرد آسانسور مطلع می سازد.

خدمات شرکت کاوش آذین راما (کارما)

 1. مشاوره،طراحی، مونتاژ و نصب و راه اندازی انواع آسانسور از قبیل:

       الف: کششی(گیربکس و گیرلس(بدون موتور خانه( Mrl ) باموتور خانه Mr))).

        ب: هیدرولیک خانگی و صنعتی از قبیل خو درو بر،غذا بر و ویلچر بر.

 • فروش صفر تا صد انواع قطعات آسانسور از قبیل: ریل، درب ،موتور،کابین،سیم بکسل،تابلو فرمان و …….
 • خدمات پشتیبانی و سرویس و نگهداری آسانسور: مراکز اداری،تجاری،بیمارستان­ها، هتل­ها،ساختمانها­ی مسکونی و مراکز آموزشی تفریحی.

روند انجام کار در شرکت کاوش آذین راما(کارما)

 1. بررسی نقشه­ ساختمان و جانمایی آسانسور و دادن مشاوره با توجه به کاربری،ظرفیت و نوع آسانسور در هر مرحله از طراحی اولیه  پروژه ،می تواند گامی موثر در زمینه­ی اجرای آسانسور با بازدهی بالا باشد،که متخصصین این شرکت آمادگی لازم را در به اشتراک گذاشتن تجربه کاری خود در تک تک مراحل کار با کارفرمایان عزیز دارا می باشند.
 2. مشاوره و راهنمایی کارفرمایان عزیز جهت انتخاب تجهیزات و ملزومات آسانسور با توجه با استاندارد روز دنیا و مقررات ملی ساختمان  پس از بررسی نقشه ها و مشخصات آسانسورادامه می یابد.
 3. پس از موافقت و عقد قرارداد، موازی با کار ابنیه­ای ساختمان، نصب و مونتاژ آسانسور مرحله به مرحله  توسط تکنسین­های دوره دیده این شرکت شروع و پس از اتمام با بازبینی مدیر فنی شرکت به اتمام می ­رسد.
 4. در انتهای کار مجموعه کاوش آذین راما و بازرس آسانسور  با هماهنگی اداره استاندارد تهران از پروژه بازدید و با رفع ایرادات احتمالی آسانسور و ساختمان، گواهی ایمنی و سلامت آسانسور و تجهیزات را تقدیم کارفرمایان عزیز برای گرفتن پایان کار می­نماید.

رفع خرابی سرویسکار آسانسور شرکت معتبر جنرال سرویس ماهیانه سالانه شماره تماس تلفن نصب تعمیرات آسانسورحرفه ای،بهترین،ماهر،خوب،شرکت آسانسور،خدمات آسانسور،بازسازی آسانسور،خیابان بلوار میدان فلکه شهرک بزرگراه اتوبان سرویس آسانسور شرکت آسانسور نگهداری آسانسور فاز شمالی جنوبی شرقی غربی محله محدوده منطقه نزدیک تعمیرکار آسانسور سرویسکار آسانسور نگهداری آسانسور خدمات آسانسور

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *