خدمات

تعمیر آسانسور وفا آذر
تعمیر آسانسور وفا آذرشرکت آسانسوروفا آذر سرویس آسانسور در وفا آذر
تعمیرکار آسانسور وفا آذر تکنسین آسانسوروفا آذر متخصص آسانسور وفا آذربازسازی آسانسور وفا آذر


نوع خدمات شرکت کاوش آذین

تهران قدیم دارای شرکت های تجاری و تعمیراتی محدودی بود. قبل از انقلاب نیز نمونه های ابتدایی آسانسور در این شهر تاریخی وجود داشت. شرکت های تعمیراتی قدیمی در این حوزه پاسخگوی نیاز محدود هتل ها به این نوع تعمیرات بودند. اما با گسترش شهر تهران اتفاقات زیادی رخ داد. شرکت های خدماتی تعمیر آسانسور دیگر برای انجام امور تعمیرات کافی نبودند. در این راستا شرکت هایی مثل کاوش آذین ظهور کردند. با ظهور این شرکت ها انقلاب عظیمی در این حوزه رخ داد. شرکت کاوش آذین ارائه دهنده تمامی خدمات تعمیر آسانسور انواع کششی و گیرلس و آسانسورهای مدل روملس است. آسانسورهای مدل هیدرولیک نیز توسط این شرکت خدماتی تعمیر می شوند.

فروش قطعات ویژه آسانسور نیز از دیگر خدمات کلی این شرکت است. برخی از شرکت ها یا تعمیرکاران آسانسور ممکن است برای تامین قطعات مورد نیاز با مشکل مواجه شوند. این شرکت قطعات مورد نیاز تعمیرات را فراهم می کند. به صورت عمده یا تکی میتوان قطعات ویژه تعمیرات تخصصی آسانسور را از شرکت کاوش آذین فراهم کرد. تهیه قطعات برای افراد عادی میتواند معضل بزرگی باشد. امکان خرید آسان و مناسب از یک شرکت تعمیراتی میتواند مسیر پیچیده تعمیر آسانسور را هموارتر سازد.

تعمیر آسانسور وفا آذر

بخش دیگری از خدمات تخصصی شرکت کاوش آذین تهران، نصب و راه اندازی انواع آسانسورها می باشد. آسانسورهای عادی یا نمونه های تجاری از اشکال مختلف آسانسورها هستند. برای راه اندازی این آسانسورها لازم است که تمامی مراحل نصب توسط کارشناسان و متخصصان این حوزه انجام شود. نصب آسانسور کششی و مدل روملس نیاز به ابزارهای تخصصی و زمان بندی متفاوتی دارد. تمامی این موارد توسط کارشناس اعزامی شرکت صورت می گیرد.

سرویس های تخصصی ماهیانه و سالیانه نیز از دیگر خدمات اختصاصی شرکت است. این سرویس های دوره ای به صورت مشخصی انجام می شود. بر اساس نیاز و تقاضای مشتری سرویس های دوره ای ارائه شده دارای زمان بندی و شرایط متفاوتی است.

محدوده خدماتی شرکت کاوش آذین

تعمیر آسانسور وفا آذر
شرکت کاوش آذین دارای محدوده خدماتی بسیار متفاوتی است. در طی سال های اخیر این شرکت محدوده خدماتی خود را در تمام استان تهران و شهرستان های اطراف گسترش داده است. البته لازم به ذکر است که محدوده درون استان تهران به طور کامل از خدمات دوره ای شرکت بهره مند می شود. سایر خدمات مربوط به تعمیر آسانسور برای شهرها و مناطق اطراف نیز انجام می شود. در حوزه سرویس دهی و راه اندازی آسانسورها نیز خدمات بسیار خاصی ارائه می شود.

مراحل اولیه تعمیر دستگاه

به طور کلی فرایند تعمیر آسانسور از سه بخش کلی تشکیل شده است. بخش اول مربوط به مرحله عیب یابی آسانسور است. این مرحله مهم ترین قسمت تعمیر هر نوع وسیله برقی یا بالابر الکتریکی است. بخش دوم مربوط به تهیه قطعات و ابزارهای لازم برای تعمیر است. این کار معمولا توسط فرد تعمیرکار انجام می پذیرد. اما در برخی موارد استثنایی کارشناس مربوطه از خود فرد درخواست قطعه می کند. مرحله آخر شروع فرایند تعمیر آسانسور است.

 واقعیت این است که گاهی ابزارها و قطعات لازم برای تعمیر به درستی تامین نمی گردد. در نتیجه باید مراحل پیش از تعمیر اصلی به درستی طی شود. در غیر این صورت تعمیر بی فایده خواهد بود.

مرحله اول تعمیر آسانسور خود به چند بخش مجزا تقسیم بندی می شود:

قسمت اول مربوط به تماس مشتری با شرکت کاوش آذین جهت انجام خدمات تعمیر آسانسور است. در این مرحله باید کارشناس مربوطه به دقت اطلاعات لازم را ثبت نماید. در صورتی که اطلاعات به درستی ثبت نگردد، کارشناسان اعزامی درک درستی از مشخصات تعمیری نخواهند داشت. در این صورت فرایند تعمیر با سرعت بسیار کمی طی خواهد شد. بخشی از اشکالات موجود در فرایند دریافت اطلاعات مربوط به خود مشتری است. اگر اطلاعات به طور صحیح انتقال داده نشود، مشکلاتی را به دنبال خواهد داشت. البته در برخی موارد ممکن است کارشناس در این امر مقصر شناخته شود.

قسمت دوم مربوط به اعزام کارشناس و عیب یابی مشکل آسانسور می باشد. تعمیر آسانسور میتواند بسیار پیچیده باشد. به همین جهت باید بر اساس شواهد موجود عیب اصلی آسانسور را پیدا کرد. اصلی ترین بخش تعمیر آسانسور همین مورد است. به همین دلیل برای این کار از زبده ترین کارشناسان مجموعه استفاده می شود.

دلایل رایج ایجاد مشکلات در آسانسورها

یکی از مهم ترین دلایل ایجاد مشکلات اساسی در آسانسور، استفاده غیر اصولی از این بالابرها در مکان های مختلف می باشد. زمانی که افراد برای حمل و نقل های غیر مجاز از آسانسور استفاده می کنند، ایجاد مشکلات زیاد چندان عجیب نخواهد بود.

ایجاد مشکلاتی در برق آسانسورها نیز میتواند شما را نیازمند تعمیر آسانسور نماید. قطعی برق ساختمان میتواند معضلاتی را در آسانسورها ایجاد نماید.

وجود لایه های آلودگی بر روی قطعات اصلی و جزئی آسانسورها نیز میتواند در عملکرد آن ها اختلال ایجاد نماید. لازم است برای جلوگیری از این اتفاق سرویس های دوره ای برای تمیز کردن قطعات آسانسور انجام شود. در این صورت نیاز به تعمیر آسانسور کم تر خواهد شد.

بازنشدن در آسانسور هم میتواند یکی از جدی ترین و خطرناک ترین مشکلات رایج در آسانسورها باشد. این مشکل حتی میتواند خطرات جانی برای ساکنین یک ساختمان ایجاد کند. در نتیجه باید به سرعت نسبت به برطرف کردن آن اقدام شود.

عدم توقف کابین آسانسور در طبقات نیز از مهم ترین مشکلاتی است که توسط تعمیرکار آسانسور اصلاح می گردد. همچنین حرکت نکردن کابین آسانسور نیز از رایج ترین مشکلات آسانسور است. ایجاد صدای زیاد در آسانسور هنگام توقف و حرکت از مهم ترین نشانه های وجود این مشکلات است.

روشن نشدن موتور آسانسور و طولانی شدن رسیدن آسانسور نیز از معضلاتی است که هر فردی را برای تعمیر آسانسور مجاب می کند. این گونه مشکلات حتما باید جدی گرفته شوند. در غیر این صورت ممکن است سوانح و حوادث خطرناکی مثل خفگی و سقوط آسانسور را به دنبال داشته باشند.

زمانی که دمای آسانسور تا حد زیادی بالا می رود، اختلالات زیادی در آن ایجاد می شود. یکی از دلایل بالا رفتن دمای آسانسور، استفاده بیش از حد و بی رویه از آسانسورها در ساختمان های مسکونی و تجاری است. دمای مناسب برای عملکرد خوب آسانسور، بین 5 تا 40 درجه سانتی گراد می باشد.

نحوه تعمیر آسانسور  

برای تعمیر آسانسور لازم است مراحل عیب یابی در ابتدا به صورت کامل انجام شود. ایجاد هر نوع تغییر در سرعت آسانسور معمولا ابتدایی ترین نشانه خرابی در آن است. اگر آسانسور مشکل داشته باشد مشکلات زیادی برای ساختمان ایجاد می کند. در نتیجه لازم است هماهنگی با یک شرکت تاسیسات آسانسور در اولویت کاری قرار گیرد.

تعمیر آسانسور به موقع میتواند از خسارات زیاد احتمالی جلوگیری کند. احتیاط نیز شرط عقل است و بررسی دوره ای آسانسور برای پیشگیری از خطرات بهترین روش ممکن می باشد.

برخی مشکلات در آسانسور باید در اولویت تعمیر قرار گیرد. لازم است شما به مجموعه ای مراجعه کنید که تمامی این موارد را رعایت کند. لازم است با مراجعه به موقع به تعمیرکار از هزینه های اضافی جلوگیری کنید. استانداردهای لازم برای ساخت آسانسور نیز باید قبل از هر چیز رعایت گردد. در بیشتر مواقع وجود اشکالات اساسی در قطعات سبب بروز مشکل در آینده می شود.

تعمیر آسانسور مانند یک زنجیره به عوامل دیگری وابسته است. تنها با یک عامل نمیتوان موارد مربوط به آن را بررسی کرد. حتی وجود یک مشکل جزئی در بخش داخلی آسانسور نیازمند تعمیرات تخصصی است. بهتر است افراد برای تعمیر آسانسور به تنهایی هیچ اقدامی انجام ندهند. در این مورد هیچ گاه نباید دست به آچار شد.

نصب و راه اندازی آسانسور توسط شرکت کاوش آذین

شرکت کاوش آذین در حیطه خدمات نصب و راه اندازی آسانسور فعالیت گسترده ای دارد. برای نصب آسانسورها معمولا از کارشناسانی زبده و بسیار حرفه ای استفاده می کنند.

چرا نصب آسانسورها نیاز به ابزارهای خاصی دارد؟ بالابر یک وسیله بسیار حساسی است. به طوری که راه اندازی آن همیشه توسط حرفه ای ترین افراد یک شرکت انجام می شود. شرکت کاوش آذین نیز در این زمینه بهترین کادر خود را ارائه داده است.

تعمیر آسانسور پس از نصب صحیح آن در درجه دوم اهمیت کاری هر شرکت تاسیساتی و تعمیراتی قرار دارد.

فروش قطعات آسانسور شرکت کاوش آذین

فروش حرفه ای قطعات آسانسور در شرکت کاوش آذین سومین هدف این شرکت در حوزه تولید و تعمیر آسانسور در ایران است. در برخی موارد حتی قطعات مورد نیاز شرکت های خارج از استان تهران توسط این شرکت تامین می شود. امکان ارسال قطعات به شرکت های دیگر و صادرات قطعات اصلی و جزئی آسانسور نیز از دیگر خدمات تخصصی شرکت کاوش آذین می باشد.

تعمیرات و سرویس و نگهداری سالیانه و ماهیانه آسانسور کاوش آذین

تعمیرات و سرویس دوره ای از دیگر خدمات فوق تخصصی است که توسط این شرکت انجام می شود. برای محافظت از یک آسانسور همواره لازم است که سرویس های نگهداری سالیانه و ماهیانه دوره ای برای آن ها انجام شود. تعمیرات تخصصی و فوق تخصصی آسانسور از مهم ترین خدماتی است که توسط این شرکت به صورت دوره ای به مشتریان ارائه می گردد. شما می توانید هر گونه سوالات تخصصی و عمومی خود را در زمینه سرویس و تعمیر سالیانه و ماهیانه انواع آسانسورها از کارشناسان ما بپرسید. برای ارسال پرسش های خود میتوانید به بخش مربوطه در سایت مراجعه نمایید.

خیابان بلوار فلکه شماره تماس تلفن تکنسین متخصص ماهانه ماهیانه شرکت حرفه ای بهترین خوب عالی میدان محله منطقه شهرک حوالی حدود محدوده نزدیک فاز اول دوم سوم چهارم پنجم ششم یک دو سه چهار شمالی شرقی غربی جنوبی بزرگراه اتوبان جاده بازرسی بازسازی آسانسور تزیین آسانسور کابین آسانسور درب آسانسور فروش آسانسور قطعات آسانسور خدمات آسانسور تضمینی تخصصی گارانتی مجرب باتجربه متبحر با سابقه

خرید آسانسور فروش آسانسور شرکت آسانسور بازسازی آسانسور کابین آسانسور درب آسانسور باطری آسانسور باتری آسانسور بیمه آسانسور قطعات آسانسور نصب آسانسور راه اندازی آسانسور آسانسور کار قیمت آسانسور نگهداری و سرویس آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *